seyahat, dropshipping, para kazanmak, eticaret, online, seyahat ederken para kazanmak, amazon  

Size hem Dünya’da seyahat edip hem de para kazanabilirsiniz desek? Dijital göçebe olmanın avantajlarından bahsetsek? Seyahat ederken stoksuz satış yapabileceğinizi söylesek? Hayır hayır hayal kurmuyoruz. Bunlar tamamen gerçek! Modern çağın getirdiği avantajlar. Teknolojinin gelişmesi bazı anlarda işimizi zora soksa da girişimciler para kazanmak için çok güzel iş kaynakları buldular. Bunların en başında bize göre E-Ticaret geliyor. Size seyahat ederken aynı zamanda işinizden kazandığınız bütçeyle seyahat etme şansı veriyor. Gelin sizlerle biraz bu iş alanlarından konuşalım…

Seyahat Ederken Yapılacak İş Türleri:

Burada bahsetmek istediğimiz seyahat ederken yapılacak işler denizcilik, turizmcilik gibi işler değil. Tabi ki bunlarda bu kategoriye dahil olan meslekler ancak bizim bahsettiğimiz daha çok modern çağa uygun meslekler. Yani internetin, bilgisayarın, cep telefonlarınızın olduğu her yeri iş yerinize çevirebileceğiniz meslekler. Günümüzde kurumsal hayat öylesine zorluyor ki insanları. Artık pek çok insan da sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında çalışmaya mahkum olup hayatı kaçırmak istemiyor. Bahsedeceğimiz mesleklerde bilgisayarınız sizin ofisiniz, geçim kaynağınız, dükkanınız, herseyinizi olacak.

seyahat, dropshipping, para kazanmak, eticaret, online, seyahat ederken para kazanmak, amazonÖrneklerle açıklayalım durumu. Youtube’dan içerikler üreterek para kazanabilirsiniz. Grafik ve Web tasarımı yaparak, gezdiğiniz yerleri fotoğraflarını çekip sosyal medyadan paylaşarak kendinize bir portfolyo oluşturarak, seyahat yazarlığı yaparak, blog oluşturarak yazı yazabilirsiniz, bilgisayar programcılığı yaparak, serbest çevirmenlik yaparak, sanal asistanlık yaparak, sosyal medya yönetimi yaparak, online olarak tasarım yaparak, freelance çalışarak ve en önemlisi ki bizim asıl  ilgilendiğimiz olan seyahat ederken stoksuz bir şekilde satış yaparak para kazanabilirsiniz. Saydığımız tüm bu meslek gruplarında tek ihtiyacınız olan bilgi, bilgisayar ve internet. A bir de siz tabi ki! Burada bahsettiğimiz meslek gruplarına dijital göçebe de diyebiliriz aslında. Çünkü meslekleri her zaman bilgisayarlarındadır ve onlar nereye giderlerse gitsinler meslekleri evrenseldir. Bu yüzden bizler onlara dijital göçebe deriz. Seyahat ederken, gönlünüze göre çalışma saatleri ayarlayabileceğiniz, stoksuz binlerce satış yapabileceğiniz meslek olan, E-Ticaretin bir kolu olan Dropshipping’ten bahsetmek istiyoruz sizlere. Gelin birlikte inceleyelim;

Dropshipping Nedir?

seyahat, dropshipping, para kazanmak, eticaret, online, seyahat ederken para kazanmak, amazonGelişen teknoloji ile birlikte artık insanların kendi mesleklerinin, kendi patronu olması kaçınılmaz oldu. Teknolojiyi verimli kullanan her olgun bireyin yapabileceği bir iş olacağı doğdu. E-ticaret ile sadece şehrinizdeki insanlara değil, Dünya’da hiç tanımadığınız insanlara rahatlıkla ulaşıp, onları ürünlerinizle buluşturabiliyorsunuz ve bundan gelir elde ediyorsunuz. Dropshipping i E-Ticaretten üstün hale getiren şey ise tamamen stoksuz bir şekilde yapılabilir olması. Yani aslında bir deponuz yok, elinizde somut olarak hiç bir ürününüz yok. Bir ofise, onlarca çalışana ihtiyacınız yok. Sadece siz ve bilgisayarınız! Dropshipping nedir diye detaylı bir yazı paylaştık sizlerle daha önce. Oradan detaylı teknik bilgi alabilirsiniz. Ortalama bir şey söylemek gerekirse eğer şu an; bir A satıcısı var, ürününü başka bir pazarda satıyor. Siz b satıcısı olarak onun ürünlerine yeni belli bir fiyat biçip kendi pazarınızda satışa sunuyorsunuz ve sizin pazarınıza gelen biri o ürünü sizden alıyor. Sizde A satıcısından sipariş verip, ürünü satın alan kişiye temin ediyorsunuz. Karışık ve yapılamaz gibi görünse de aslında oldukça basit ve sizi dijital göçebe yapabilecek bir teknoloji. Eğer belirli çalışma saatlerine bağlı kalmak, patronunuz için değil kendiniz için çalışmak, yılda sadece 1 hafta değilde siz istedikçe seyahat edebilmek ve yine de para kazanmak istiyorsanız eğer; seyahat ederken stoksuz satış yani Dropshipping tam size göre! Peki seyahat ederken Dropshipping ile nasıl para kazanacaksınız?

Dropshipping ile nasıl para kazanılır?

Dijital göçebelerin gözbebeği, seyahat ederken para kazanmak isteyenlerin yıldızı ve yine seyahat ederken stoksuz satış yapmak isteyenlerin tek çözümü Dropshipping. Dropshipping’ten ne kadar para kazanacağınızı siz belirleyebilirsiniz. Bu işte her konuda patron sizsiniz, yönetici sizsiniz, işçi sizsiniz, ofis sizsiniz. Kısaca herseyi istediğiniz gibi ayarlayabilir, kazançta istediğiniz noktalara kadar ulaşabilirsiniz. Tabi ki ne kadar çok kazanmak istiyorsanız o kadar emin adımlar atmak zorundasınız. Çünkü Amazon satıcılarını gerçekten denetleyen bir E-Ticaret sitesi. Fakat aynı zamanda hem satıcısını hem de alıcısını iyi koruyan bir girişim. Amazon’da Dropshipping yapmak istiyorsanız sunduğunuz tüm evrakların gerçek olması önemli. Verdiğiniz her bilgi doğru ve yasal evraklar olmak zorunda. Aksi taktirde satıcı hesabınızı açmak imkansız olur.

seyahat, dropshipping, para kazanmak, eticaret, online, seyahat ederken para kazanmak, amazon Seyahat ederken stoksuz satış yapıp, elde ettiğiniz bütçeyle seyahat etmek çok büyük bir lüks! Hem kendinizi kariyer anlamında yükseltiyorsunuz hemde aynı anda hayatı kaçırmıyorsunuz! ‘ E hep iyi yanlarından bahsettiniz hiç mi kötü yanı yok bu Dropshipping’in?’ diyor olabilirsiniz. Hemen söyleyelim: Her işin, her girişimin mutlaka riski vardır. Amazon’da Dropshipping yapmak için belli sayıda ürün alıp stoklamanız gerekmez, stok ürünleriniz olmadığı için bir ofis kiralamanız gerekmez ve bir çok insan çalıştırmanız gerekmez. Bu sebeple bir işe başlarken yapacağınız bir çok riskli yatırımı yapmanız gerekmez. Nasıl bir zorluğu vardır peki? Amazon çok geniş bir pazar ve siz ürünlerinizi üst sıralara taşımak için uğraşmalısınız. Üst sıralara ulaşın ki daha çok müşteri sizi fark edebilsin. Fark edilmezseniz eğer satış yapamama ihtimaliniz vardır ve bu durumda istediğiniz geliri elde edemeyebilirsiniz. Bizler Pirahas ekibi olarak size bu konuda her açıdan destek verdiğimizi söylemek isteriz. Öncelikle konuyu daha iyi anlamanız ve tüm derinliği ile nasıl Dropshipping yapabileceğinizi öğrenebileceğiniz eğitimimiz olan ‘ Dropshipping Eğitimini inceleyebilirsiniz. Size seyahat etmek için, sevdiklerinizle daha uzun ve kaliteli vakit geçirebilmeniz için, Amazon’da ürünlerinizi farkedilebilir kılıp satış yapmanızı sağlayacak ve rakiplerinizin stoklarını, ilerlemesini takip edebileceğiniz ayrıca bir de bir yazılım geliştirdik. ‘Pirahas Dropshipping Yazılımını incelerseniz eğer siz vaktinizi yaşamak için kullanırken sizin için çalışacak olan yazılımımızda size uygun paketleri mutlaka bulacaksınız. Düzenli olarak yazdığımız blog yazılarımız ile de satış yapabileceğiniz ürünleri bulup yorumluyoruz. Dönemlerine göre bazı ürünler daha fazla satar ve bu ürünleri kendi pazarınıza eklemek satıcı olarak sizi üst sıralara taşır ve diğer satmak istediğiniz ürünleri de daha kolay satmanızı sağlar. 2020 Sonbahar ayında satılabilecek en popüler ürünler başlığındaki blogumuzu ziyaret edebilir, bir an önce Dropshipping’e başlayıp, satışların en yüksek olduğu dönemde sizde E-Ticaret üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bizler Pirahas ekibi olarak 7/24 sizin bu konuda yanınızdayız. Bol kazançlı günler dileriz!

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Bülten Aboneliği

Yeni haberlerden bilgi almak için abone ol

Söz veriyoruz SPAM göndermeyeceğiz :)